Movies
Ratings
1038
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 0.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5