Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0