Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0