Movies
Ratings
47
Anna KareninaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.0
HopeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0