Movies
Ratings
120
The Hateful EightRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
#1 Cheerleader CampRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
City of GodRated ★ 4.0