Titles you rated
Bunny DropRated ★ 5.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 2.5
The Last KingdomRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
UtopiaRated ★ 3.0
UtopiaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 5.0