Series
Ratings
74- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5