Movies
Ratings
464
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0