Movies
Ratings
730
Top GunRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Extraordinary Journey of the FakirRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Shock and AweRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
100 ThingsRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5