Movies
Ratings
20
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
BestsellerRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 5.0