Series
Ratings
238
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
S LineRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 1.0
I Am SoloRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0