Movies
Ratings
50
HulkRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0