Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
No Money, No FutureRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0