Movies
Ratings
170
The Social NetworkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Suicide MadeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 5.0