Movies
Ratings
43
Tabloid TruthRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0