Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ghost WorldRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 3.0
DittoRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0