Titles you rated
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0