Titles you rated
Call of the NightRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
The IdolRated ★ 0.5- 아이돌 마스터 신데렐라 걸즈 극장Rated ★ 5.0
The IDOLM@STER Cinderella Girls: U149Rated ★ 4.0- Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 1.0
Akiba Maid WarRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 0.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Joran The Princess of Snow and BloodRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 1.0