Movies
Ratings
732
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Naked GunRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0