Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.0