Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 1.5- ApostleRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0