Titles you rated
CluelessRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 4.0
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.0
BedazzledRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
JackRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.5