Movies
Ratings
79
RoboCop 2Rated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
WaruboroRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0