Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
SubteranRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Neighborhood StoryRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5