Movies
Ratings
221
Rescue DawnRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5