Movies
Ratings
209
Source CodeRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0