Movies
Ratings
608
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0