Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.0
KaosRated ★ 3.5
Mad UnicornRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The PlaylistRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
ClaymoreRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0