Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 2.5
The Golden HolidayRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0