Series
Ratings
65- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5