Movies
Ratings
24
The DefenderRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0