Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Take Me to Love & MealRated ★ 4.0
- Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0