Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0