Movies
Ratings
75
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0