Movies
Ratings
893
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
ScarfaceRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Ed WoodRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 4.0
Bug DinerRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Office SpaceRated ★ 3.5