Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0