Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0