Series
Ratings
61
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
GiantRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.5