Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5- A BatRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0