Movies
Ratings
92
Bruce AlmightyRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.0