Titles you rated
GoodFellasRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0