Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5