Movies
Ratings
232
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0