Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0