Series
Ratings
16
GoblinRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0