Titles you rated
Love NaggersRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Chief KimRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 0.5