Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0