Titles you rated
ERASEDRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Shinhannin FlagRated ★ 2.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5