Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0