Titles you rated
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0